Krátka-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Ľubica Čermáková 12. augusta 2019

Dobrý deň!Chcem sa opýtať,pre koho ste vyznačili rezidentské parkovanie!Lebo tu neparkujú autobusy a tie miesta sú zbytočne veľké.Zmestili by sa tam tri autá..Nie každý má SUV auto.Pred vyznačením sme tu parkovali štyria,teraz sú iba dve miesta.A je to tak vyznačené na celej ulici aj na vedľajšìch uliciachA ten vyznačený prriestor okolo garážì je v niektorých prìpadoch úplne zbytočný.Mali by ste brať do úvahy veľkosť brány. .Mysleli sme si,že rezidentské parkovanie nám uľahčì parkovať,ale všetko sa ešte viac skomplikovalo!!!A vyprosìme si,aby váš zamestnanec hovoril:ŽE KEĎ SA NÁM NEPÁČI,MÁME SA ODSŤAHOVAŤ DO PETRŽALKY A KÚPIŤ SI PARKOVACÌ BOX!Fakt úbohé!!!Ďakujem!!!

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
za reakciu zamestnanca sa ospravedlňujeme, za neadekvátne správanie bude napomenutý.
Čo sa týka veľkosti parkovacieho miesta pre pozdĺžne parkovanie, tú určuje norma STN 736056. Podľa tejto normy sú rozmery parkovacieho boxu 2,00 x 5, 50 m. Tieto rozmery sme pri značení povinní dodržať.
Priestor pre garážami, na ktorom nemožno parkovať, je vyznačený v zmysle plynulého pokračovania dopravného značenia.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
14. august 2019

Ľubica Čermáková

A tak málo by stačilo! Robiť veci pre ľudì a nie pre normy!
15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chápeme vaše rozčarovanie, určite by sme radšej urobili značenie tak, aby čo najviac rezidentov našlo bez problémov parkovacie miesto. Orgány verejnej správy sú však povinné dodržiavať normy a zákony, ktoré pritom sami netvoria. Mrzí nás to, ale museli sme robiť značenie podľa daných rozmerov.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
15. august 2019

Michal

p. Černákova nie kazdi ma mini pidí autíčko a teda existujú normy ktoré treba dodržať. ak tam boli predtým nadzgane 4auta miesto 2och asi niečo nebolo v poriadku. tie normy nevymýšľaj len tak a treba sa s tým zmieriť a dodržiavať ich
16. august 2019

Jerome

celé divné, v iných uliciach su celé pásy , bez boxov, ohraničené prerušovanou čiarou, čiže: môže zaparkovať viac aut, v prípade, že to nie sú kolosy , napr.v hornej časti Lermontovovej. pravá strana zhora
16. august 2019

Jerome

a to, že nejaký ,sorry, tajtrlík, bude ešte nadávať platcovi daní, z ktorých on žije...silná káva
16. august 2019

Ľubica Čermáková

Pán Michal najskôr.sa choďte pozrieť.na Krátku ulicu ako to tu vyznačili a potom sa vyjadrujte!Zmestili sa tu štyri autá preto,že sme parkovali od garáže po ďalšiu garáž.A nikto nikomu neprekážal,ale normy hovoria,že treba počmárať celú ulicu,lebo niekto to určil.Zas niekto robil niečo pre ľudì,bez ľudì!!!Prajem vám krásny deň a parkovanie bez stresu!!!Čermáková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania