Rajecká-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Jan Bakos 12. augusta 2019

Vrak vozidla odstavený na Rajeckej.
Keďže vozidlo narušuje estetický vzhľad obce, prosím o jeho odstránenie v zmysle odseku 10 § 67 Zákona o odpadoch.

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Vozidlo sme označili " Upozornením a výzvou na odstránenie starého vozidla". Ak majiteľ predmetné vozidlo neodstráni do 60 dní, vozidlo bude odstránené prostredníctvom zmluvnej spoločnosti odovzdaním na určené parkovisko.
Prajem pekný deň

Karin Hinza
Referát regionálneho rozvoja a dopravy
Kto? v riešení
Kedy? 4.štvrťrok

Karin Hinza
referát regionálneho rozvoja a dopravy
19. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Ján Biely,
keďže informáciu nevieme overiť, komentár mažem. Na auto už bola vylepená výzva o odstránení vozidla. Ak majiteľ nezareaguje, auto bude odstránené.

Ďakujem za pochopenie

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
26. november 2019

Karol

Auto odstránené
26. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Ďakujem za info, Karol. Podnet uzatváram.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania