Bellova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Andrej Mészároš 12. augusta 2019

Dlhodobo odstavene auto bez platnej TK, EK.

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bolo dlhodobo odstavené vozidlo nahlásené na okresný úrad dopravy a pozemných komunikácií.

Kancelária starostu
22. november 2019

Andrej Mészároš

Auto do dnesneho dna nebolo odstranene
24. január 2020

Andrej Mészároš

auto stale nebolo odstranene
09. máj 2020

Kamzik

Na Bellovej na vyhradenom parkovisku pred ZŠ Jeséniova sú dlhodobo odstavené vozidlá a z tohto miesta sa stáva naozaj šrotovisko ako je zrejmé z priložených foto... aké to bude mať pokračovanie?
21. november 2020

Andrej Mészároš

Vozidlo bolo odstranene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania