Bellova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Andrej Mészároš 12. augusta 2019

Ide o dlhodobo odstavene auto bez platnej TK, EK.

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bolo dlhodobo odstavené vozidlo nahlásené na okresný úrad dopravy a pozemných komunikácií .

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania