Roľnícka-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Martin Bak 13. augusta 2019

Dobrý deň
Je dobré, že pri oprave Roľníckej sa myslí na detaily, ako je obnova zámkovej dlažby pri obrubníkoch. Na fotografii je krátky úsek kde bol v minulosti umiestnený šikmý obrubník, hoci tam nie je žiaden výjazd. Bolo by skvelé ak by bol nahradený rovným obrubníkom a dlažobné kocky by boli umiestnené súvisle aj v tomto úseku. To platí aj pre všetky ďalšie takéto miesta na opravovanej časti ulice.
S pozdravom

14. august 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
preposielam na magistrát.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. september 2019

Martin Bak

Cesta je dokončená, obrubník nebol vymenený, podnet možno uzavrieť ako nevyriešený.
04. október 2019

Artúr Soldán

Zámková dlažba a obrubníky sú opravené, viď foto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania