Jeséniova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Zaslané samospráve
meno
martina 13. augusta 2019

V spodnej časti Jeséniovej je na ľavej strane cesty preliačina, ktora asi vznikla potom, ako tadiaľ vo veľkom jazdili ťažké autá na okolité stavby. Niekto si to tam aj označil, je tam farebná čiarka, ale namiesto opravy dieru premaľovali. Tak šikovne, že vôbec ju nie je vidno a podľa okoloidúcich a robotníkov z blízkej stavby tam už veľa ľudí spadlo, jedna pani si vyvrtla členok a moja 64 ročná mamka si tam pred 2 týždňami dokrvava rozbila koleno, ktoré sa stále hojí. Chodí sa tadiaľ na MHD zastávku a keďže autá jazdia ako blázni, ľudia idú čo najviac vľavo pri kraji, a presne tam tá diera je. Prosím opraviť, kým sa nestane niečo vážnejšie.

14. august 2019

Bronislava_Bratislava

Tento výtlk je malý, priam mini-výtlk. Ak sa opraví, budeme samozrejme radi. Avšak. MČ nevie opraviť ani obrovské výtlky - niekoľko cm hlboké diery. https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/60666/poskodena-cesta . Ale! MČ vie pekne odpovedať na podnety - "Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.". Ešte by mali k tej vete doplniť - "Možnému riešeniu problému sa budeme venovať v budúcom roku, resp. o rok. Podotýkame možno. Ďakujeme za pochopenie."

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania