Palisády-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 25. augusta 2019

Mesiace rozbite sklo, a pútač nepúšťa ale odvodzuje svojím vzhľadom

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
reklamno-informačné zariadenie sa nachádza na pozemku reg. „E“ parc. č. 781, k.ú. Staré Mesto. Pozemok nie je vo vlastníctve hlavného mesta, ale tretích osôb. V takomto prípade môže konať príslušný stavebný úrad, teda podnet patrí na príslušnú mestskú časť Staré Mesto.

S pozdravom

Oddelenie správy nehnuteľností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. august 2019

Anonymný užívateľ

a teraz čo? mám poslať. alebo možem ho hned zburať? mne išlo o sklo , a aby to vyzeralo pekne.. nie jak v indii
21. august 2019

Peter Oravec

Predpokladám, že admin to prepošle MÚ Staré mesto.
25. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania