Tekovská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Veronika KATUSOVA 13. augusta 2019

A detske ihrisko v dezolatnom stave

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bola zadaná požiadavka na opravu domčeka na DI Tekovská.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

domček na detskom ihrisku Tekovská je opravený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania