Rajecká-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Zuzka Matejová 13. augusta 2019

Dlhodobo odstavené osobné motorové vozidlo, zn. zn. SEAT by malo byť ,,pojazdné,,. Blokovanie parkovacích miest pred domom RAJECKÁ 1.

15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Obhliadkou sme zistili, že predmetné vozidlo má platnú TK a EK,
má osadené EČV, nemôže byť klasifikované ako vrak, či staré nepojazdné vozidlo a teda nie je dôvod na odťah. V prípade, ak by vozidlo ohrozovalo, znečisťovalo životné prostredie, riešili by sme to podnetom na príslušný Okresný úrad.
S prianím pekného dňa
Kto? referát regionálneho rozvoja a dopravy

Karin Hinza
referát regionálneho rozvoja a dopravy
15. august 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
opätovne preposielam samospráve s prosbou o overenie platnosti TK a EK.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania