Hrbol a jamy na Tomášikovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. februára 2011

Na Tomášikovej ulici, pri križovatke s ulicou M. Hella, v smere od Ružinovskej ulice je dlhodobo na vozovke vysoký priečny hrbol. Miestny ho nazývajú "asfaltový závej". Vodiči tu robia tzv. myšičky alebo neočakávane pribrzďujú. Je to miesto, kde sa nielen poškodzuje podvozok, ale je permanentne ohrozovaná bezpečnosť a plynulosť dopravy. Na druhej snímke na tom istom mieste je vidieť rozbitá cesta na vyústeni ulice Maximiliána Hella.

Ďakujem, Martin

23. marec 2011

Martin J.

Bolo to zrealizované, bohužiaľ šlendriansky. Do jamy dali asfalt, a tak je znovu hrbol ako írska lavica. Znova tento hrbol autá obchádzajú zprava a zľava, keď si nechcú poškodiť podvozok.Je to potrebné minimálne sfrézovať. Nie len večné provizórne "lepenie". Ďakujem-Ďakujeme
24. marec 2011

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. O problémoch s nekvalitnou údržbou ciest vieme a postupne ich riešime. Zavádzame nový spôsob preberania opráv (prísna kontrola vykonaných prác, ich objemu a kvality) a tiež robíme výberové konanie na novú firmu, ktorá nám bude opravy dodávať.

Tento konkrétny prípad overíme a ak to bude možné, budeme ho reklamovať a žiadať nápravu.

Ak budete mať informácie o zle opravených cestách aj naďalej, informujte nás, prosím.

S pozdravom

MČ Bratislava-Ružinov


Zuzana Maturkaničová

riaditeľka kancelárie starostu
Miestny úrad MČ Bratislava - Ružinov
31. marec 2011

Odpoveď samosprávy

Rada by som Vás ešte informovala, že prípad zle opravenej cesty na Tomášikovej ulici sme preverili, ale cesta patrí Magistrátu, nie MČ. V každom prípade, magistrát upozorníme.

Zuzana Maturkaničová

riaditeľka kancelárie starostu
Miestny úrad MČ Bratislava - Ružinov
14. máj 2011

Martin J.

Urcite by bolo vhodne, aby sa na uvadzanu dopravnu situaciu isli "live" pozriet kompetentni uradnici. Cim skor, tym pre vsetkych lepsie.
Dakujem-me
24. máj 2020

Martin U

Deje sa niečo s týmto podnetom?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania