Rázusovo nábrežie-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Michal 14. augusta 2019

1. Kapacita priechodu je znížená bez adekvátnej náhrady. Ide o najfrekventovanejší priechod v meste.

2. Zábrany a označenie sú v rozpore s normou a TP.

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. august 2019

Andrej

zisiel by sa aj nejaky vystup, vychod alebo znacenie pre cyklistov, ktori prichadzaju z nabrezia zo smeru od River parku, kedze dalej podla dopravneho znacenia konci zdielany chodnik a tym padom cyklisti nemozu dalej pokracovat po nabrezi...kde sa mam potom napojit na vozovku, ked v tomto mieste je priechod pre chodcov (z podnetu) a vedla je zastavka mhd, kde je jazdenie nebezpecne...
16. august 2019

Jerome

zase práca amatéra!
16. august 2019

Xxx

Ale kym nieco vyriesia bude tam uz aj vsetko zrekonstruovane.... :D
19. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentár bol upravený, prosíme užívateľov o dodržiavanie pravidiel slušnej diskusie.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. august 2019

Jerome

Admin,co ste upravili??
20. august 2019

Michal

V prispevku Xxx bolo hanlive oznacenie pre vykonavatelov, nie prilis expresivne (vidim ho v emailoch, ktore mi chodia ako notifikacia), ale kvitujem upravu, ktora zachovala zmysel prispevku.
31. august 2019

Roman Mihalik

Pracuje sa tam ešte? Či sa čaká na dokončenie a potom to úrad uzavrie, že už to tam predsa nie je?
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 19.8.2019 sme vykonali obhliadku miesta, pričom sa na mieste nikto nenachádzal a nebol zistený zodpovedný subjekt. V prípade jeho zistenia bude cestný správny orgán konať.

S pozdravom

Oddelenie dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. september 2019

Jerome

19.8. ste "vykonali" obhliadku 9.9. STE DALI ODPOVED?
To co pisete?
09. september 2019

Roman Mihalik

No píšu že sa tam nikto nenachádzal a teda nebolo koho postihovať. Keďže je už po prácach, tak to je už neaktuálne. V podstate si hocikto môže rozkopať a ľubovoľne označiť (alebo aj neoznačiť) mestský pozemok pokiaľ to spraví rýchlo, tak má veľkú šancu ostať bez postihu.
10. september 2019

Jerome

tri tyzdne odpoved lezala v zasuvke, kaslu na nas...
24. september 2019

Michal

Cize skutok sa nestal?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania