Einsteinova-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter Oravec 14. augusta 2019

Chodník popri Einsteinovej (v oblasti nadjazdu Panónska) je poškodený, prosím o opravu.

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
18. október 2019

Peter Oravec

Opravy boli urobené, podnet je vyriešený.
18. október 2019

Peter Oravec

Opravy boli urobené, podnet je vyriešený.
18. október 2019

Peter Oravec

Opravy boli urobené, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania