Námestie Ľudovíta Štúra-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 10. októbra 2019

Totálne fušersky "opravená" dlažba na námestí Ľudovíta Štúra. Prosím o poriadnu opravu a vyvedenie zodpovednosti voči tomu, kto to povolil, urobil, prevzal a zaplatil.

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. august 2019

Floralys

NESKUTOCNE!!!! toto je tragedia.
15. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentár bol upravený, prosíme užívateľov o dodržiavanie pravidiel slušnej diskusie.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
15. august 2019

Peter Oravec

Floralys, poučenie:
Magistrát sa môže voči občanom správať ako gauner, občania to nesmú ani pomenovať pravými slovami.
S pozdravom.
16. august 2019

Jerome

toto je horšie ako zlé!!
16. august 2019

Lujza

toto je čistý grc! to hádam ani nemyslíte vážne, že za toto sa nejakým babrákom zaplatilo!
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oprava na Námestí Ľudovíta Štúra prebehne ešte v tomto mesiaci.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. september 2019

Jerome

Mile oddelenie spravy komunikacii hl.mesta:

tato Vasa strucna odpoved je zahanbujuca:

- REAGUJETE PO VIAC AKO 2 TYZDNOCH
- CHYBA NAM MENO DODAVATELA A SANKCIA

uvedomte si, ze preplacate faktury z nasich dani.
02. september 2019

Peter Oravec

ad samospráva:
Run, dlažba, run!
02. september 2019

Peter Oravec

Magistrát sa môže voči občanom správať ako gauner, občania to nesmú ani pomenovať pravými slovami.
Bez zmeny.
07. október 2019

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
12. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
drobná kamenná dlažba 5cm x5cm bola na Nám. Ľ. Štúra dňa 30.10.2019 opravená. Formát dlažby 25cm x15cm ešte stále dodávateľ neobstaral.
Dobetónované časti dlažby sú provizórne riešenie. Nakoľko ide o poruchu vody , mesto neplatí nič a rovnako nebolo nič prevzaté, nakoľko práce nie sú dokončené.
Časti uvoľnenej dlažby 25cm x15cm na Mostovej ulici a Nám. Ľ. Štúra budú ešte v novembri 2019 lokálne opravované. Zatiaľ ani objednané opravy neboli prevzaté a zaplatené, nakoľko ešte práce nie sú hotové.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. november 2019

Lujza

Dobrý deň a kedy budú práce hotové? Aké sú dodacie termíny?
19. november 2019

Peter Oravec

Stále neopravené.
Prosím o preposlanie magistrátu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania