Trenčianska-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Bakos 15. augusta 2019

Nelegálna reklama na Trenčianskej. Prosím o jej odstránenie a vyfakturovanie nelegálneho záberu verejnéhgo priestranstva jej pôvodcovi.

22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 11.9.2019 bol vykonaný štátny odborný dozor a reklama bola odstránená na mieste.

S pozdravom

Oddelenie dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania