Pečnianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Slavomír Trnavský 15. augusta 2019

Vrak auta na parkovisku pred kupaliskom Matadorka, pod topolom.

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
04. september 2019

Slavomír Trnavský

Zdravim, hlaseny problem ma byt na Udernickej, nie Pecnianskej. Poloha sa nacitala nespravne. Ako uvadzam v popise, jedna sa o parkovisko pred kupaliskom Matadorka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania