Zámocké schody-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

Vyriešený
meno
Ján 19. augusta 2019

Lehátka vo východnej časti hradu sú polámané a poničené. Z tridsiatich tam je len jedenásť. Ako je to možné, keď tam je všade kamerový systém ?

24. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,



k uvedenému podnetu si Vás dovoľujeme informovať, že lehátka sú umiestnené na Dolnej východnej terase Bratislavského hradu a v tejto časti nie je nainštalovaný kamerový – monitorovací systém. Lehátka sa pravidelne sa opravujú a doplňujú, pričom v priebehu budúceho týždňa budú doplnené o ďalších 15 kusov.



S pozdravom
Odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR
27. august 2019

Ján

Pokiaľ nie je dôkaz o vyriešení podnetu zo strany autora podnetu alebo fotografia NR SR o nových lehátkach. Tak podnet je ako nevyriešený. Až budú doplnené môže sa podnet označiť ako vyriešený.
31. august 2019

Ján

Lehátiek je tam teraz 30 ks. Podnet vyriešený.
31. august 2019

Ján

Na dolnej východnej terase Bratislavského hradu je nainštalovaný kamerový systém už niekoľko rokov. Toto samospráva nevie ???
Táto kamera pokryje celú plochu terasy a na reštaurácii v blízkosti na rohu oproti budovy NRSR je ďalšia kamera , ktorá tiež môže monitorovať terasu.
31. august 2019

Antoan

NRSR má tie kamery pred očami a ani nevie že sú tam. Nevidia si ďalej od nosa. Takáto výhovorka hodná malého dieťaťa. Aj to má viacej rozumu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania