Cesta na Kamzík-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

V riešení
meno
Ján 16. augusta 2019

V Toaletách v umyvárkach je zle nastavená voda po spustení a umytí rúk ešte dlho tečie zbytočne voda z kohútika. Osvetlenie zase pri vchode do priestoru sa zapne a o niekoľko sekúnd zhasne . Bolo by vhodné všetko nastaviť ako to má byť a pravidelne to kontrolovať.

28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, o týchto nedostatkoch vieme a naši pracovníci nepriaznivý stav napravia.
Kto? Mestské lesy
Kedy? September 2019

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania