Pod lampou najväčšia tma

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Daniel Dudinský 12. februára 2014

V Sade Janka Kráľa od domu "služieb" k obchodnému centru Aupark je to zrejme na vlastnú zodpovednosť, najmä pri tom stave chodníka, aký tam je :-(

20. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osvetlenie v Sade Janka Kráľa je v správe hl. mesta.V tejto lokalite zaznamenávame časté poškodenie zariadenia verejného osvetlenia vplyvom vandalizmu. Zariadenie verejného osvetlenia je pravidelne kontrolované a zistené, alebo nahlásené závady sú následne odstraňované pracovníkmi zmluvného dodávateľa - Simens, s.r.o..

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
20. máj 2014

Daniel Dudinský

Smejem sa :-D od februara uplynulo vela vody a casu a zase Mgr. Papajcik (to bude tusim druhy Trubac) zareagoval pohotovo, mudro a vystizne... zariadenie je pravidelne kontrolovane a nasledne opravovane??? a ze nenapisal, ze to teda boli skontrolovat a poziadali o opravu :-D este ze uz je svetlo aj v neskorsich hodinach :-D

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania