Na spojke-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Andrej Mészároš 16. augusta 2019

Dlhodobo odstavene vozidlo bez platnej TK, EK

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
11. november 2019

Andrej Mészároš

auto bolo odstranene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania