Tomášikova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Vladimir 20. augusta 2019

Tomasikova ulica - medzi Vajnorska a Trnavska dochadza zial len k oprave na jednej strane cesty - druha strana ostane “nedotknuta” pricom ci uz priecne nerovnosti alebo vytlky hovoria same za seba ze si to ziada takisto opravu - to uz naozaj nebolo mozne opravit aj tych zvysnych 200-300 m cesty na druhej strane tento rok? Bude sa to vobec este opravovat niekedy? Alebo tu budeme cakat 10 rokov a nic.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, uvedená komunikácia bude navrhnutá na zaradenie do plánu opráv. Na obdobie roku 2020 je plán opráv zverejnený na stránke hl. mesta SR Bratislavy, link: https://bratislava.sk/sk/lepsie-cesty-a-verejne-priestory, opravy v ďalšom období budú zaradené do plánu opráv podľa rozsahu a závažnosti poškodenia vzhľadom na bezpečnosť a plynulosť dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania