Tomášikova-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Vladimir 17. augusta 2019

Dobry den, bolo by prosim mozne obmedzit parkovanie na Tomasikovej 50 pri vyjazde na 4 prudovku od obytneho domu “Koloseo” smer Vajnorska - od posty? Je tam uzky chodnik avsak auta na nom parkuju neustale aj napriek nedodrziavaniu 1,5 m to policajti zrejme z kapacitnych dovodov ignoruju. Presne takto isto sa na 4 prudovku vychadza aj z opacnej strany bytoveho domu - nakolko je tam zlta ciara a chybajuci chodnik len zelen auta tam nie su nastastie cim je vychadzanie na ulicu lepsie a bezpecnejsie(vid. foto c. 2) - bolo by prosim mozne dat z tejto strany bytovky takisto zltu ciaru popripade stlpiky na ten chodnik?

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. december 2019

Marek Švec

Dobrý deň, Aký posun nastal v tejto veci od augusta? Ďakujem za informáciu
02. december 2019

Vlado KL

Dobry den pan Švec - ak chcete vediet ci tam auta stale takto parkuju tj december 2019 odpoved je ano. Magistrat viac od augusta nezareagoval.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania