Osuského - Upchatá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Nýdr 17. augusta 2019

Žiadam o vykonanie bežnej údržby na dlhoročne zanedbávanej dažďovej kanalizácii v správe magistrátu. Vyčistiť sedimentačnú šachtu a odtokové potrubie tlakvou vodou. V prípade že je poškodené potrubie zaradiť do plánu opráv.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.


S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. september 2019

Martin U

Je už už dosť dávno upchaté.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania