Kutlíkova - náletové dreviny a buriny na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Nýdr 17. augusta 2019

Zodpovedný: Magistrát
Žiadam o pokosenie náletových drevín a buriny na križovatke Kutlíkova pri výjazde od Starohájskej. Vyčťistiť aj krajnicu, vymeniť poškodenú dopravnú značku pri hl. ceste (za rohom, na fotke nevidieť), hlásené už začiatkom roka, zatiaľ sa toho nikto nechytil, značka tam leží v burine.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.