Vyšehradská - kaluž na zrekonštruovanej zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lubomir Tomaska 17. augusta 2019

Cerstvo vynovena zastavka Vysehradska, smer do mesta. Este panenska, autobus sa jej nedotkol. Po nocnom dazdi tesne pri chodniku kaluz, kanal polozeny o 5 cm vyssie. Pokial nebolo cielom urobit zavlazovaciu stanicu pre cestujucich, ide o slendriansku robotu.

19. august 2019

Andrej

Klasika tieto plochy pre autobusy 😕😕😕 Asi to je na umývanie sklenenej výplne tej zastávky. Buď sú takto "opravené" plochy popraskané, "visia vo vzduchu" a sú pod nimi kaluže vody alebo stojí na tých plochách voda a kanalizačná vpusť tam stráca zmysel.
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania