Neodhrnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Daniel Dudinský 13. februára 2014

nie je to až taký kus si myslím, najmä ak tu chodia ľudia behať, mamičky kočíkovať... (fotka staršia, už sa našťastie oteplilo, ale verím, že ak sa ochladí, opäť nikto neposype, neodhrnie).

17. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Výkon zimného zásahu sa realizuje na komunikáciách III. a IV. triedy. Uvedený chodník ani bežecký chodník na Štrkoveckom jazere nie je zaradený do siete miestnych komunikácií teda ani do zimnej údržby. Mestská časť Bratislava – Ružinov zabezpečuje počas zásahu údržbu hlavného chodníka spájajúceho Ružinovskú ul. s Drieňovou, chodník súbežný s Ružinovskou ulicou je v správe Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy – údržbou uvedených dvoch chodníkov je zaistený bezpečný pohyb obyvateľov.


Tatiana Baáriová, kancelária starostu
17. február 2014

Daniel Dudinsky

Cize ak sa chodec dolame na tomto chodniku, tak?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania