Bebravská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Henka 18. augusta 2019

Dobry den prajem,
prosime o orezanie chorych, vyschutych a napadnutych konarov vo vnutrobloku Bebravska 32-26 - pri detskom ihrisku. Uz to opadava ludom na hlavu. Obrazok som zachytila len jeden (narychlo z okna - kedze sa tu neda ulozit podnet bez toho), ale je to uz dost vazny stav. Mylim si, ze je potrebne zhodnotit situaciu odbornym pracovnikom.
Dakujeme.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
23. august 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Henka,
ďakujem za dodatočné foto. Samospráva sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na ihrisku boli vykonané orezy stromov po konzultácii s odborníkom. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
27. august 2019

Henka

Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania