Tematínska - preplnený kôš pri Chorvátskom ramene

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Preplneny smetny kos pri chorvatskom ramene

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Obsluhu koša zabezpečil Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.
Koše vo frekventovaných lokalitách môžu byť prechodne preplnené, a to najmä počas víkendového obdobia, kedy sa obsluha košov nevykonáva. V prípade, že kôš bude opakovane preplnený stačí nám znečistenie nahlásiť a my obratom zabezpečíme nápravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania