Eisnerova-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Pri krčme U Michala sa prepadáva podložie chodníka. Je len otázkou času, kým sa úplne prepadne. Prosíme o zabezpečenie opravy. Ďakujeme

01. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Po posúdení zodpovednosti za riešenie resp. opravu prepadu informujeme, že Eisnerova ul. a Istrijská ul. sú miestne komunikácie II. triedy vo vlastníctve hlavného mesta a v správe magistrátu. Súčasťou komunikácií sú aj priľahlé chodníky.
Pripájame sa k podnetu a prosíme o riešenie zodpovedný subjekt - Hlavné mesto SR Bratislavu.
Kto? Hlavné mesto SR Bratislava

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
01. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že oprava chodníkov na Eisnerovej je zaradená v pláne opráv pre tento rok. Presný dátum opravy chodníka nevieme v tomto momente určiť.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania