Pavla Horova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Eva 18. augusta 2019

Pri vchode p.horova 19 je vyduty chodník tak že je tam vlastne schodik, navyše sú hneď pri tomto "schodiku" vydute polgule a je to pre kočík a myslím aj pre starších ľudí menšia prekazkova dráha, ktorej sa treba zbaviť. Ďakujem.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Požiadavka na opravu bola zadaná organizácii DENOVA v rámci pravidelnej opravy výtlkov a poškodení chodníkov.

Ing. Katarína Macáková
odd. výstavby, dopravy a životného prostredia
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
15. október 2019

Odpoveď samosprávy

Oprava bola zo strany organizácie DENOVA zrealizovaná.

Ing. Katarína Macáková
oddelenie VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
15. október 2019

Eva

Zostal ešte schodik..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania