Mlynské Nivy-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pozorovatel 26. augusta 2019

Na Mlynskych nivach sa pred Ministerstvom hospodarstva dnes rano v bezvetri zrazu odlomil konar zo stromu a rozbil bocne sklo na zaparkovanom aute na fotke.
V tom case okolo stromu prechadzali aj ludia, tym sa nastastie nic nestalo.

Bolo by vhodne zistit zdravotny stav stromu, pripadne previsajuce konare trocha skratit, aby sa pod vlastnou vahou nelamali.

19. august 2019

Pozorovatel

@admin

Prosim vymazat tento podnet, kedze ide o duplicitu s mojim podnetom
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/76584/mlynske-nivy-strom-zlomeny-konar

(Pri ukladani podnetu sa vykytol na stranke problem, tak som podnet zadaj druhy krat)
Dakujem
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
výrub bol objednaný u dodávateľa, konkrétne u A.I.I.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. december 2019

Pozorovatel

@admin
Samosprava pise ze objednala vyrub stromu...

Len sa chcem opytat, ci neobola odpoved omylom priradena k tomuto podnetu a mozno sa tykala ineho mojho podnetu - uplne vyschnuteho stromu asi o 50m dalej ?
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/69632/mlynske-nivy-strom-zlomeny-konar

Pekny den

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania