Cesta na Berg - krivý stĺp a zvyšok po stĺpe

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 19. augusta 2019

Jeden krivý stĺp a jeden zvyšok po stĺpe s nebezpečne odhalenými drôtmi na parkovisku pred hraničným priechodom (Berg). Prosím o opravu a údržbu.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania