Poškodený poklop na moste v Mlynskej doline

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Dominika Nagyova 19. augusta 2019

Poklop je veľmi poškodený, časť poklopu je ohnuta a vytrca tak, ze sa môže niekto škaredo podknut alebo sa na nom zranit (teda uz sa stalo). Navyše je aj deravý.

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po prešetrení vlastníctva inžinierských sietí v lokalite Vás budeme infomovať o ďalšom postupe.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodený poklop sme zadali na výmenu nášmu zmluvnému dodávateľovi, ktorý bude riešiť výmenu ihneď ako to bude možné.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, snad je na fotke ten spravny poklop, v kazdom pripade su vsetky sachty/otvory/hocico na predmetnom moste v poriadku a nikto sa o ne nepotkne
VYRIEŠENÉ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania