Haburská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Dobrý deň,
chcel by som poprosiť o vyčistenie priestoru v okoli nádob na odpad. Sú tu črepiny, papiere, plastové vrecká a iný odpad, ktorý sa takmer pravidelne nachádza na ceste pri nádobách (lebo mam pocit že tunajší ľudia pochopili separovanie odpadu tak, že keď sa odpad nezmesti do nádoby je lepšie ho hodiť na zem k nádobe ako do čiernej nádoby)
O pridanie nádob na plast a papier sme už zažiadali správcu.

Ďakujem za riešenie podnetu

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov upozornila správcu kontajnerového stojiska aby zabezpečil dočistenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zasielame odpoveď sprácu:
Upozornili sme upratovacie spoločnosti, ktoré vykonávajú upratovanie BD Haburská 25-27 a Haburská 29-31 na dodržiavanie čistoty okolia kontajnerového stojiska.
V súčasnosti je okolie kontajnerového stojiska vyčistené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
11. september 2019

Nie je mi to jedno!

Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania