Štefana Králika-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Nedokončený priechod pre chodcov. Poprosíme dokončiť. Ďakujeme

07. september 2019

Psickar

...až sa nám rozum pozastavuje. Viete to dať do poriadku prosím ?
12. september 2019

Gabriel Mišík

Tak toto určite robila Denova. Najlepšie bude to poslať priamo riaditeľke
13. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

pani riaditeľke to poslať priamo neviem - nemám na ňu kontakt. Na stránke je len všeobecná adresa na Denovu.

Máte nejaký priamy mail na p. riaditeľku, prosím?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
13. september 2019

Silvia Vilhanová

Odpoveď z Denovy: "priechod pre chodcov bude dokončený dnes".

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
13. september 2019

Psickar

Ďakujeme, priechod je dokpnceny
13. september 2019

Psickar

Smutné že nás úrad podnety ignoruje
13. september 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem za informáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania