Pod Lipovým-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Ľubica Hofmannová 02. októbra 2019

Dobrý deň,

privítali by sme osvetlenie od pošty smerom hore až po ihrisko. Po lete, ako sa začína skôr stmievať, je už okolo 17-tej tma na tomto úseku. S tým súvisí aj osvetlenie bežeckej dráhy. Skoro ráno tam ľudia zvyknú behávať, ocenili by sme teda osvetlenie dráhy.

Ďakujeme.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorým sa určite budeme zaoberať. O stave jeho riešenia Vás budeme informovať.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
14. október 2019

Maroš

Pripájam sa k podnetu, oblasť je v noci nebezpečná. Z dôvodu nedostatočného osvetlenia sa začal prejavovať vandalizmus, povrch bežeckej dráhy je posprejovaný a obhorený. Verejné osvetlenie je teda pre bezpečnosť nevyhnutné. Taktiež aj večer tam chodia bežci, nie len skoro ráno, takže by vysoko ocenili osvetlenie dráhy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania