Podniková-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Dlhodobo odstavene auto bez pohnutia, známok majiteľa a používania...

22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
08. september 2019

Denis Bondor

Podniková-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Dlhodobo zavadzajuce vozidlo. Hlavne ze na nobelovej davali kazdemu papucu ale o na toto kaslete.
08. september 2019

Rada

pan Bondor, pocula som, ze tie papuče "vybavil" jeden sused, ktory chcel zabezpecit pohodlne parkovanie pre svoju dceru, ktora mala prísť na navstevu. mesto dalo uz 5 výziev na 5 odstavenych aut, takze je to v rieseni, no so 60 dnovou lehotou. skor treba riesit takychto susedov, ktori volaju meskáčov, a pichaju pneumatiky cezpolným, pretoze toto prekračuje vsetky medze slušného spolužitia.
11. september 2019

Denis Zvoncy Bondor

Dobrý den Rada,
Zaujimavé lebo už vznikla aj petícia, v niektorých bodoch trochu smiešna ale budiš.
A samozrejme ano tam nejaký akčný nahlasi situáciu ale mestký by mohli prv riešiť aj to kde máme parkovať.. tie auta tam stoja rok minimálne a len pribúdaju také ktore sa nepoužívaju. Len som chcel poukázať na fakt že rozdavať vedia ale to že tam cca 6park. strati blokuju auta ktore tam len zavadzajú neriešia.
11. september 2019

Rada

bohuzial, je to tak ako vravite.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania