Riazanská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
TomasK 06. septembra 2019

Odstavene stare a burane vozidlo bez EVC, STK ci EK odstavene na Riazanskej (ako sa odbaca na parkovisko do Figara) uz skoro 2 roky. Moze mesto tuto situaciu riesit prosim?

21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo umiestnila výzvu na odstránenie mestská časť Bratislava - Nové Mesto.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. december 2019

Lubos

Dobry den,

ako vyzera riesenie tohto problemu?
Dakujem.
16. jún 2020

Lubos

Dobry den,

ako vyzera riesenie tohto problemu? Vyzva na odstranenie vozidla nezabrala. Auto zabera parkovacie miesto.
Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania