Špitálska-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Marian 24. augusta 2019

Neorezané stromy blokujú frekventovaný chodník v centre mesta.

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stromy, ktoré zasahovali do chodníka resp. komunikácie na Špitálskej ulici, boli orezané.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania