Mlynské Nivy-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

stracajuce sa značenie. Na križovatke Košická dochádza denne ku koliznym situáciám kvôli miznucemu oranzovemu dočasnému znaceniu. Autá nevidia, že sú dva prúdy a to v smere na most Apollo aj z mosta Apollo.

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. október 2019

Martin

výsledok pomalého riešenia podnetov
31. október 2019

Anonymný užívateľ

Magistrát a samosprávy nie sú schopné ani dodať dokumentáciu (foto), že podnet vyriešili!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania