Pri Šajbách-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Chcem v prvom rade poďakovať, že po 100 rokoch sa opravuje cesta na ul. Pri Šajbách. Na druhej strane pridávam tento podnet na neuveriteľnú fušerinu akú odvádzajú na rekonštrukcii. Ešte 31.8.2018 som podával podnet, aby boli vyčistené kanálové vpuste na tejto ceste. Čuduj sa svete kanálové vpuste po rekonštrukcii úplne zmizli!!!! Ako dôkaz prikladám aj foto. Je toto normálne? A hlavne v zákrute, kde má cesta sklon smerom k chodníku nieje žiaden kanál. Už sa teším na tu sprchu po každom daždi. A okrem toho začali vyrezavať časť už položeného asfaltového koberca priamo v jazdnej dráhe kolies, čím sa narušila celistvosť povrchu a na spojnici začne onedlho cesta praskať a o pár rokov tu máme zase výtlky. Takéto diletantstvo sa môže stať ozaj iba na Slovensku.

22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
22. august 2019

Jardo Mladší

to sa mi snad zdá.Jediná cesta ktorá sa v celej mestskej časti opravuje a MU o tom nevie.....
22. august 2019

Martin U

Jardo, neopravuje ju MČ ale magistrát. V tej zákrute by som to chápal, tam je vozovka zatiaľ sklonená smerom dovnútra ale na tých úsekoch vedľa poľa ešte nie je finálna vrstva a možno bude vozovka sklonená definitívne na stranu poľa.
24. august 2019

Martin Nýdr

No to je riadna fušerina, to reprezentuje vedenie sekcie dopravy, OSK a ich prístup k tomuto mestu.
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. august 2019

Martin

Update podnetu. Kanalizačné vpuste pri zastávke a na zákrute sú už umiestnené, žiaľ pred mostom aj za mostom stále chýbajú, aj keď tam predtým boli. Stačí si pozrieť Google streetview. Čo sa týka povrchu vozovky, tak na odrezanú časť ide ešte jedna súvislá vrstva asfaltu, čiže to bude ok.
09. september 2019

Martin

Druhý update podnetu. Kanálové vpuste boli dodatočne spravené. Bližšie som sa na ne nepozeral, tak dúfam že sú napojené aj na podzemnú kanalizaciu :) Podnet možno z môjho pohľadu uzavrieť.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Chceli by sme Vás informovať, že Magistrát hlavného mesta SR Bratislava bude v tejto veci konať a vyžadovať od dodávateľa služby nápravu stavu.

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činnosti
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania