Kubačova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

S vrakmi na tomto malom parkovisku na Kubačovej ulici je to ako s tou hydrou, odtne sa jedna hlava, ďalšie dve dorastú. Po tom, čo na môj podnet odtiaľ prednedávnom odtiahli tri vraky sa objavil další. Strieborný Peugeot, Tk a Ek má prepadnuté od 12/2018. Stav spustnutý, kolesá hrdzavé a mäkké. Další kandidát na odstránenie.

22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlá bola dňa 3.9.2019 vylepená výzva na odstránenie v lehote do 60 dní.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. september 2019

Martin U

Potvrdzujem vylepenie výzvy. Snáď vozidlo do Vianoc z tohto miesta zmizne.
06. október 2019

Martin U

Výzva očividne zabrala. Peugeot je už odtiaľ preč. Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania