Znečistené pieskovisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. februára 2011

Na Galbavého ulici sa nachádza detské ihrisko s novými preliezkami pre deti. Priľahlé pieskovisko je znečistené. Bolo by možné ho zrevitalizovať? Prieviezť nový piesok a vyčistiť okolie? Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania