Nepojazdná Fábia v Lamači

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
PSVB 15. februára 2014

Táto Fábia je bez platnej STK aj EK od 8/2012.

17. február 2014

Peťo

tých aút je na tejto ulici omnoho viacej, čo sa nepohnú ako je rok dlhý.....
17. február 2014

PSVB

to peťo: Však pokojne ich nahlás, i keď neďaleký VW bol nahlásený pred rokom a nič sa s ním nestalo.
18. február 2014

Peťo

Keďže daná komunikácia patrí pod správu magistrátu a nie mestkej časti, tak to je hádzanie hrachu o stenu, no skúsim osobne napísaťm uvidíme :) a logicky ak budú odťahovať jedno auto, snáď sa pozrú aj na iné...
26. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Na predmetné vozidlo bola upozornená hliadka mestskej polície. Predmetné vozidlo je označené evidenčným číslom a nevykazuje známky vraku v zmysle zákona o odpadoch. MČ Lamač nemá v kompetencii riešiť neplatnosť STK a EK.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
14. apríl 2014

Hayduke

To je dnešný konzumizmus – áut v každej domácnosti viac ako členov rodiny. V Lamači je zopár nových bytov a milión nových áut, aj keď ich majitelia nepoužívajú. Hlavne že ich majú a sú machri. Potom sa zastavujú zelené plochy na výstavby nových parkovísk.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania