Ivana Bukovčana-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
J. 22. augusta 2019

Na ulici Ivana Bukovčana medzi škôlkou a školou je na chodníku množstvo plodov opadaných z tamojšieho stromu. Prosím o vyčistenie.

31. august 2019

Martin

uz vycistene
02. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujem za informáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, podnet bol vyriešený.
Kto? Denova
Kedy? august 2019

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania