Sibírska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Marian 24. augusta 2019

Niekoľko mesiacov odparkované auto nevhodne na chodníku.
Bez platnej TK/EK.

12. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania