Mečíková-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Peter Vilhan 25. augusta 2019

Dopravna znacka na rohu Mecikovej ulice (z Opletalovej) je obrastena zelenou a slabo viditelna.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, podnet bol vyriešený spoločnosťou Denova.
Kto? Denova
Kedy? august 2019

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania