Kopčianska - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jerome 27. augusta 2019

DOPRAVNá ZNAčKA MESIACE NA ZEMI!

28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. september 2019

Jerome

bez zmeny, dopravna znacka je niekolko mesiacov na zemi!!
admin, urgujte
28. september 2019

Jerome

dva mesiace od oznamu, ze " informovali" Odd.spravy komunikacii!!
16. november 2019

Jerome

toto je gol do vlastnej branky,Magi... takto sa riesi zlomena znacka? Oprie sa?
26. december 2019

Jerome

celkovo Magistrat ignoruje tuto ulicu, je to vela nedostatkov: poskodene alebo chybajuce dopr.znacky, spinave priestranstva, skladky odpadu, jazdenie po trave..., zablatena cykl.trasa,atd.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania