Pri kolíske-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Lenka Cíchová 25. augusta 2019

Ulica Pri kolíske, odpad nahádzaný pod cestou v kríkoch.

03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Prvý septembrový týždeň zabezpečíme odvoz odpadu z okolia ulice.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia a dopravy
Kedy? tento týždeň

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania