Jozefa Hagaru-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Elena 25. augusta 2019

Na ploche kde má rásť tráva je už niekoľko rokov veľký balvan s ostrými hranami.

26. august 2019

Lujza

hm ten balvan tam asi dal niekto, aby tam neparkovali auta, ci?
26. august 2019

Elena

Nie ten balvan tam z tohto dôvodu určite nie je, je tam už niekoľko rokov a nechala ho tam firma, ktorá kopala nejaké telefónne káble.
02. september 2019

Elena

Dnes bol balvan odstránený. Podarilo sa to za pomerne krátky čas v porovnaní s tým, že podnet bol minulej samospráve hlásený niekoľkokrát a odozva z jej strany žiadna, balvan tam teda ležal dodnes. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania