Vlčie hrdlo-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Jan Bakos 26. augusta 2019

Ľavý semafor na priecestí nefunguje.

08. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetné priecestie nie je v správe Železníc Slovenskej republiky (ŽSR). Priecestie sa nachádza na vlečkovej koľaji SLOVNAFT, a. s. Bratislava, ktorý je majiteľom priecestia.

Prajem pekný deň!


Ing. Ľubomír Mitas

Manažér externej komunikácie
08. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.